Hakkımızda

Lymranet bağımsız bir yazılım evidir. Teknolojinin sunduğu tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten şirketlere, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojilerle yazılım çözümleri sunmayı amaç edinmiştir. Fayda değer ilişkisi içerisinde, ticari ahlakı benimseyip kazandırarak kazanmayı hedeflemektedir. 
Ürünlerimizin ARGE ve üretim süreçleri titizlikle planlanmaktadır. İhtiyaç duyulan yazılım geliştirme teknolojileri sürekli güncellenmekte, bu sayede müşterilerimiz dünya standartlarında yazılım araçları ve görsel açıdan zengin formlarla çalışmaktadır.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Müşteri memnuniyetine yüksek düzeyde önem veren Lmyranet, müşterileriyle, geliştirme, bakım ve destek gibi tüm iş süreçlerinde güven ilişkisi kurarak kalite ve profesyonellikten taviz vermez.

  • Müşterilerimizi en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık, hizmet anlayışımızda önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğudur.
  • İhtiyaçlarınıza net cevaplar vermek ve fayda sağlayabilmek amacıyla ürünlerimiz ve hizmetlerimizde farklı ve yeni fikirler geliştirmekte; bunları uygulamaktayız.
  • Oluşturduğumuz değerleri geleceğe daha sağlıklı aktarmayı hedefleyen bir yönetim anlayışı içerisindeyiz.
  • En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Yönetim anlayışımız insana saygıya dayanır.